Fotoradary w krzakach.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

"Przestepca" GOŚĆ 23-01-08 16:02

Doskonale promujecie sie tymi fotoradarami.Czy po za tym straz miejska czyms sie wykazuje?Takim sprytnym partyzantem,to kazdy moze byc.

Odpowiedz Cytuj
Rzeziu GOŚĆ 28-03-08 13:01

Co oni daja ztymi fotoradarami...zjechałem z ronda w tej wielkiej wiosce zapyziałej na porost...jade 200 m ..mam 52 na liczniku na luzie i mi koło śmienika flesz mruga...co to za partyzanckie metody gestapo i tyle...ciekawe ile mi przyjdzie..powinien byc znak ze fotoradar jak w kazdym państwie uni...bujajcie sie komendantos

Odpowiedz Cytuj
Pajace GOŚĆ 03-09-08 20:22

Weżcie się za łapanie przestępców. a nie kierowców męczących się na dziurawych drogach.

Odpowiedz Cytuj
Straszydlo GOŚĆ 25-06-09 22:50

Ta stra zmiejscka to pajace, zmaist robic cos pozytecznego, to czesza kasiorę z fotoradarów. Gmina sie cieszy, bo to twardy pieniadz.

Odpowiedz Cytuj
Obywatel GOŚĆ 12-07-09 17:26

Dostaniecie swój mandat i udławcie się darmozjady , może tak porządku w mieście byście popilnowali i coś dla ludi zrobili

Odpowiedz Cytuj
Obywatelka GOŚĆ 23-01-10 16:26

Ja tam jestem za fotoradarami, może to właśnie one sprawia,że piraci wkońcu się opamiętają jak dostaną porządny mandat do zapłacenia. Po za tym pretensje powinny być do naszej kochanej gminy, która fotoradar ma za priorytet bo z tego jest niezła kaska. Tak więc co mają zrobić nasi strażnicy pan karze sługa musi-pozdro!

Odpowiedz Cytuj
1234567890 GOŚĆ 20-02-10 21:41

Po co jest ta straż skoro na miesiće jest rozpierd..... A foto radary [kto ma się spieszyci to i tak bendzie się spieszył] proste...

Odpowiedz Cytuj
Czesiu GOŚĆ 05-12-10 16:29

Dokładnie,na mieście a zwłaszcza na pksie non stop chleją alkochol a pieprzone obiboki ze straży o 7 rano już zapieprzają z radarem rostawić się i ściemniać cały dzień.Najgorsze że nygusy dostają pęsje z naszych podatków.

Odpowiedz Cytuj
Gość GOŚĆ 17-01-11 23:46

Tak to prawda w Bobolicach pijaczki chodzą po rynku i żebrają o kase na wino od przejezdnych ,sraja po korytarzac ale straż miejska tego nie widzi zachowują sie jak drogówka tak jak by była utworzona tylko do karania kierowców a bałagan jab był tak jest. Myslę że Nowa Pani burmistrz powinna się w tej kwesti wykazać i pogonić tych nierobów do roboty.

Odpowiedz Cytuj
Gość! GOŚĆ 25-03-11 8:46

Może ktoś rozwiąże problemy z parkowaniem pojazdu w centrum miasta! 90% miejsc parkowania jest zajętych przez osoby które pracują w centrum Bobolic.Parkingi te zajęte są zwykle przez cały dzień.Było więcej miejsc , ale jakiś mądry kazał zamalować kilkanaście miejsc parkowania.Dlaczego do tej pory biedronka nie ma swojego parkingu dla swoich klientów ?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://bobolice.istrefa.com

istrefa gmina Bobolice | istrefa powiat koszaliński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Bobolice - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 76-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem