Fotoradary w krzakach.

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Gość! GOŚĆ 25-03-11 8:46

Może ktoś rozwiąże problemy z parkowaniem pojazdu w centrum miasta! 90% miejsc parkowania jest zajętych przez osoby które pracują w centrum Bobolic.Parkingi te zajęte są zwykle przez cały dzień.Było więcej miejsc , ale jakiś mądry kazał zamalować kilkanaście miejsc parkowania.Dlaczego do tej pory biedronka nie ma swojego parkingu dla swoich klientów ?

Odpowiedz Cytuj
STRAŻ = LENIE GOŚĆ 31-05-11 18:49

Byłem kilkakrotnie świadkiem ja nasze dzielne oddziały bobolickich "antyterrorystów" stały na ul fabrycznej i zacięcie pstrykali zdj a tu parę metrów niżej dosłownie przed przejściem dla pieszych na całym chodniku zaparkował sobie typ auto wracając z Porostu auto dalej stało kobieta z wózkiem musiała cisnąć po ulicy bo niby którędy indziej ale byku dalej zawzięcie zrzucał zdj na dysk ale zamiast ruszyć dupsko i zainteresować sie czyje jest to auto nie mowie odrazy karać ale powiedzieć zwrócić uwagę żeby odjechał bo utrudnia ruch pieszym to po co lepiej nawalić zdj oby pensja była większa...na mojej ulicy leży worek śmieci od tygodnia a te h..je czekają na zgłoszenie właśnie widać jaka to straż miejska zamiast patrolować ulice to gniotą fotel w służbowym aucie i pilnują śmietnika

Odpowiedz Cytuj
Jarecki GOŚĆ 28-06-11 6:44

W Bendzinie robia zdjecia tylko od tylu a radar lezy w trawie.Jestem za radarami Ale te matoly tylko nabijaja kieszenie sobie i innym.To sa drwiny z prawa i ludzi.

Odpowiedz Cytuj
Wczasowicz GOŚĆ 15-08-11 9:53

W prawie każdej miejscowości przy wjeździe widnieje napis pod znakiem ,,Możliwy fotoradar na odcinku np. 1500m. Zmieniam na przyszły rok plany wakacyjne bliżej Władysławowa.

Odpowiedz Cytuj
Bobo 08-01-12 12:42

Może ktoś pomyśli głową i wystawi patrole straży miejskiej w sobotnie noce , gdy są dyskoteki! Może zrobicie porządek z pijaną młodzieżą wychodzącą z dyskoteki ! Zrobili sobie wychodek z tyłów Biedronki i oblewają ściany.Zakłucają ciszę nocną ,że aż strach przejść ulicą w sobotnią noc.Taki obowiązki też powinny należeć do straży miejskiej , żeby wspomagać Policję.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://bobolice.istrefa.com

istrefa gmina Bobolice | istrefa powiat koszaliński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Bobolice - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 76-020


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem